Haber Personel  Akademik Personel KPSS YGS YÖKDİL YDS ALES

Alanya HEP Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımları

Alanya HEP Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımları
05 Mart 2018 - 10:55 'de eklendi ve 384 kez görüntülendi.

BAŞVURU KOŞULLARI

Öğretim Üyesi’nin “2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu” ile “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği”nin ilgili maddelerindeki genel koşulları taşıyor olması ve 23.03.2016 tarihli ve 29662 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanmış olan Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Dil Öğretimi ve Yabancı Dille Öğretim Yapılmasına İlişkin Yönetmeliğin 8. maddesinin 7. fıkrasının (b), (c) ve (ç) bendindeki şartları taşıyor olması gerekmektedir.

BAŞVURU İÇİN İSTENEN BELGELER

– Başvuru dilekçesi,

– Son 6 ayda çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf,

– YÖK formatlı güncel özgeçmiş,

– Onaylı nüfus cüzdanı sureti,

– Lisans, yüksek lisans, doktora ve doçentlik belgelerinin aslı veya resmi onaylı örnekleri,

– Erkek adaylar için askerlik durum belgesi,

– Alanya HEP Üniversitesi Öğretim Üyesi Yükseltme ve Atama Ölçütlerinin eki olan puanlama tablosu (aday tarafından doldurulmuş olarak gönderilecektir.)

– Yabancı dil (İngilizce) yeterliliği için, aşağıdaki koşuldan en az birini sağladığını gösteren belge; (Eğitim-Öğretim dili İngilizce olan bölümler için **)

– 23.03.2016 tarihli ve 29662 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanmış olan Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Dil Öğretimi ve Yabancı Dille Öğretim Yapılmasına İlişkin Yönetmeliğin 8. maddesinin 7. fıkrasının (b), (c) ve (ç) bendindeki şartları taşıyor olması gerekmektedir.

Yazılı bilgi ve belgeleri kapsayan dosyayı başvuru evrakları ile birlikte ilan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde “Saraybeleni Cad. Cikcilli Mah. No: 7 Alanya HEP Üniversitesi” adresine elden teslim edilmesi ya da belirtilen posta adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Fakülte Bölüm Kadro Unvanı Kadro Sayısı Özel Şart Açıklama
Turizm Fakültesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları ** Yardımcı Doçent 1 Gıda Mühendisliği Bölümü’nde Lisans ve Doktora programını tamamlamış olmak, probiyotik bakteriler ile ilgili çalışmalar yapmış olmak.
Turizm Fakültesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları ** Yardımcı Doçent 1 Gıda Mühendisliği Bölümü’nde Lisans ve Doktora programını tamamlamış olmak, gıda kurutma ile ilgili çalışmalar yapmış olmak.
Turizm Fakültesi Turizm İşletmeciliği** Doçent 1 İşletme Bilim Dallarında Doçentlik unvanına sahip olmak.
Turizm Fakültesi Turizm İşletmeciliği** Yardımcı Doçent 1 İktisadi ve İdari Bilimler alanında lisans derecisine sahip olmak,

İşletme alanında Doktora programını tamamlamış olmak.

Mimarlık Fakültesi Mimarlık** Yardımcı Doçent 1 Mimarlık alanında Doktora programını tamamlamış olmak.

Başvuru Tarihi           :  05.03.2018

Son Başvuru Tarihi    :  19.03.2018

Alım Yapılacak Bölüm;

** Eğitim Öğretim dili İngilizcedir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

WebOnline - Reklam Ajansları
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER