Haber Personel  Akademik Personel KPSS YGS YÖKDİL YDS ALES

Bartın Üniversitesi Uzman Alımı

Bartın Üniversitesi Uzman Alımı
27 Ekim 2017 - 14:33 'de eklendi ve 445 kez görüntülendi.

İlan No : 1020050
İlanın Çıkılacağı yer BARTIN ÜNİVERSİTESİ—>REKTÖRLÜK
Kadro Ünvan UZMAN
Ales Puanı  70
Kadro Sayısı 1
Yds/Dengi 50
Kadro Derecesi 5
Duyuru Başlama Tarihi 27.10.2017
Son Başvuru Tarihi 10.11.2017
Sonuç Açıklama Tarihi 22.11.2017
Ön Değerlendirme Tarihi 16.11.2017
Sınav Giriş Tarihi 20.11.2017
Başvuru Tipi Şahsen, Posta
Basvuru Yeri Bartın Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Telefon : 0 378 223 50 17 Faks : 0 378 223 50 19
Sonuçların Açıklanacağı İnternet Adresi http://www.bartin.edu.tr/

ÖZEL ŞARTLAR
Lisans mezunu olmak. Belgelendirmek kaydıyla Php ve Python programlama dili, django framework, javascript, Linux ve BSD sunucu yönetimi konularında lisans mezuniyetinden sonra en az 3 (üç) yıl deneyimli olmak.

GENEL ŞARTLAR
1-657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak
2-Ögretim üyesi dışındaki ögretim elemanı kadrolarına yapılacak atamalarda ALES’ten en az 70.0 puan almış olmak
3-Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen merkezi yabancı dil sınavından (Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM) yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS)) en az 50.0 puan veya eşdeğerliği ÖSYM tarafından kabul edilen bir sınavdan bu puan muadili bir puan almış olmak,
4-Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin onaylanmış olması gerekir
5-Ön değerlendirme ve değerlendirme aşamalarında lisans mezuniyeti notunun hesaplanmasında kullanılacak, not sistemlerinin 100’lük not sistemine eşdeğerliği Yükseköğretim Kurulu kararıyla belirlenir.
6-Lisans mezuniyeti sonrası tecrübe şartı istenen ilanlarda, 14/3/2016 tarihinden önce tezsiz yüksek lisans programlarına kayıtlı olup bu tarihte veya bu tarihten önce ya da sonra söz konusu programlardan mezun olanlar lisans sonrası iki yıl tecrübeli olarak kabul edilmektedir.

ÜNVAN ŞARTLAR
En az tezli yüksek lisans mezunu olmak veya lisans mezunu olmak ve belgelendirmek kaydıyla alanında en az iki yıl tecrübeli olmak gerekir.
Lisans mezunu olunan alanda ALES’ten en az 70 puan almış olmak.
Alanında lisans sonrası tecrübe şartı aranan Güzel Sanatlar Fakülteleri, Eğitim Fakültelerinin Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümleri, Konservatuarlar ile ön lisans düzeyinde eğitim yapılan birimlerdeki öğretim görevlisi kadroları ile okutman, uzman ve çevirici, eğitim-öğretim planlamacısı kadrolarına başvurularda, alanında tezli yüksek lisans mezunu olanlar, alanında lisans sonrası iki yıl tecrübeli kabul edilecektir.
Tezsiz yüksek lisans mezunları ile yüksek lisansa denk sayılan lisans programlarından mezun olanlar, lisans sonrası tecrübeli olarak kabul edilmeyecektir.

İSTENEN BELGELER
BAŞVURU ŞEKLİ VE İSTENİLEN BELGELER:

Genel şartlar ve özel şartlar ile ilanda belirtilen açıklamalardaki diğer şartlara sahip adaylar aşağıdaki belgeleri eksiksiz şekilde hazırlayacaklardır.

1- Başvurulan unvan, birim, bölüm, (varsa anabilim/program adı,) Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı internet sitesindeki akademik kadro ilan no, kendi telefon ve adres bilgilerinin eksiksiz şekilde doldurulduğu başvuru formu,(Personel Dairesi Başkanlığı web sayfasından temin edilebilir. Formu indirmekte sorun yaşayanların personel@bartin.edu.tr adresine elektronik posta göndermeleri halinde form kendilerine gönderilecektir.)

2-Özgeçmiş,

3-1 (bir) adet vesikalık fotoğraf,

4-Lisans Transkript Belgesi (Aslı veya Onaylı Sureti verilecek),

5- Öğrenim Belgeleri veya Geçici Mezuniyet Belgeleri (Ön Değerlendirme/Giriş Sınavı aşamasında E-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilecektir.)

6-Yurtdışından alınmış diplomaların Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nca denkliğinin onaylandığını gösterir belge (Aslı veya Onaylı Sureti)

7-İlanda aranan lisans mezuniyeti sonrasını kapsayan iş deneyim belgesi (SGK hizmet dökümü) ve çalışılan işyerlerinden alınmış belge (Aslı veya Onaylı Sureti)

8-Nüfus cüzdan fotokopisi,

9-Halen kamuda çalışan ya da daha önce kamuda çalışmış olan adaylardan onaylı hizmet belgesi,

10-ALES Sonuç Belgesi,

11- Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS), Kamu Personeli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (KPDS), Üniversitelerarası Kurul Yabancı Dil Sınavı (ÜDS), YÖKDİL veya eşdeğerliliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen bir sınavın sonuç belgesi

AÇIKLAMALAR:

-Adaylar son başvuru tarihi mesai saati bitimine kadar ilanda belirtilen başvuru adreslerine şahsen veya posta ile başvuruda bulunacaklardır.

-İlgili birimlere yapılmayan veya süresi içinde yapılmayan yada eksik belgeyle yapılan başvurular ile internet üzerinden yapılacak başvurular işleme alınmayacaktır.

-Adaylar aynı ilan dönemi içerisinde özel şartlarını taşıdığı sadece bir ilana başvurabilecektir. Birden fazla ilana başvurusu bulunduğu tespit edilen adayların başvuruları iptal edilecektir.

-Aslı veya onaylı sureti istenilen belgelerin tümünün veya herhangi birisinin asıl veya onaysız bir belge olması durumunda adaylar değerlendirmeye alınmayacaktır.

MUAFİYET
1) Doktora veya sanatta yeterlik eğitimini tamamlamış olanların, tıpta veya diş hekimliğinde uzmanlık eğitimini tamamlayanların, meslek yüksekokullarının Yükseköğretim Kurulu tarafından belirlenen uzmanlık alanlarına atanacak öğretim görevlilerinin ve yükseköğretim kurumlarında öğretim üyesi dışındaki öğretim elemanı kadrolarında çalışmış veya çalışmakta olanların bu Yönetmelik kapsamındaki öğretim elemanı kadrolarına başvurularında merkezi sınav şartı aranmaz.
2) Meslek yüksekokullarının, yabancı dil okutmanı, çevirici ve yabancı dille eğitim-öğretim yapılan programlarındaki öğretim görevlisi kadroları haricindeki öğretim elemanı kadrolarına başvurularda yabancı dil şartı aranmaz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

WebOnline - Reklam Ajansları
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER