Haber Personel  Akademik Personel KPSS YGS YÖKDİL YDS ALES

Beykent Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Beykent Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı
10 Ekim 2017 - 9:38 'de eklendi ve 469 kez görüntülendi.

Beykent Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemize 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu” Öğretim üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmelik hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak Fen – Edebiyat Fakültesi, Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Mühendislik – Mimarlık Fakültesi, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu ve Meslek Yüksekokulu bünyesine çeşitli alanlarda; 11 Öğretim Üyesi alınacaktır. İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır.

Profesör, kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile Profesör kadrosuna başvuracakların doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (6 takım) halinde vermeleri gerekmektedir.

Doçent kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile Doçent kadrosuna başvuracakların doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (4 takım) halinde vermeleri gerekmektedir.

Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (4 takım) halinde vermeleri gerekmektedir.

Başvurular bu ilanın Resmi Gazete’de yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde T.C. Beykent Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez. Başvuru için gerekli belgeler ve diğer tamamlayıcı bilgiler ilgili birimlerden öğrenilecektir.

Duyurulur.

 

Fakülte/ Yüksekokul Bölüm / Program Öğretim Üyesi Alan Ek Açıklamalar
Fen – Edebiyat Fakültesi Mütercim Tercümanlık (İngilizce) 1 Mütercim Tercümanlık, Dilbilim, İngiliz Dili ve Edebiyatı Yardımcı Doçent
Tıp Fakültesi Histoloji – Embriyoloji Anabilim Dalı 1 Histoloji – Embriyoloji Prof., Doç., Yrd. Doç. Dr.
Tıbbi Farmakoloji Anabilim Dalı 1 Tıbbi Farmakoloji Prof., Doç.,Yrd. Doç. Dr.
Genel Cerrahi Anabilim Dalı 1 Genel Cerrahi Yardımcı Doçent
Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı 1 Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Profesör
Endodonti Anabilim Dalı 1 Endodonti Prof., Doç., Yrd. Doç. Dr.
Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi Anabilim Dalı 1 Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi Prof., Doç., Yrd. Doç. Dr.
Hukuk Fakültesi Mali Hukuk Anabilim Dalı 1 Mali Hukuk Profesör
Mühendislik – Mimarlık Fakültesi Mimarlık 1 Bölge Planlama / Proje Uygulama Profesör
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Endüstri Ürünleri Tasarımı (İngilizce) 1 Endüstri Ürünleri Tasarımı, Mimarlık, İç Mimarlık Prof., Doç., Yrd. Doç. Dr.
Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri 1 Beyin ve Sinir Cerrahisi Yardımcı Doçent
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

WebOnline - Reklam Ajansları
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER