Haber Personel  Akademik Personel KPSS YGS YÖKDİL YDS ALES

Bursa Teknik Üniversitesi Öğretim Elemanı Alımı

Bursa Teknik Üniversitesi Öğretim Elemanı Alımı
20 Aralık 2017 - 10:13 'de eklendi ve 458 kez görüntülendi.

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi ile 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkartılan ilgili yönetmelik hükümleri ve “Bursa Teknik Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi ” doğrultusunda Öğretim Üyesi alınacaktır. Profesör ve Doçentlerin başvuru süresi, ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarih itibariyle başlar, onbeşinci (15.) günün mesai saati bitiminde sona erer. Ayrıntılı ilan metni ile formlar Üniversitemizin (www.btu.edu.tr) web sayfasının duyurular bölümünde mevcuttur. İlan olunur.

BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ ALIMI İLAN TABLOSU

BİRİMİ: DOĞA BİLİMLERİ, MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Sıra No Bölüm Anabilim Dalı Unvanı Derece Adet Açıklama
1 Kimya Mühendisliği Kimya Mühendisliği Profesör 1 1 Lisans ve lisansüstü derecelerini Kimya Mühendisliği Bölümünden, Doktora ve Doçent unvanlarını Kimya Mühendisliği alanından almış olmak. Kuantum kimyasal yöntemlerle kataliz ve katalitik tepkimeler ile ilgili çalışmaları olmak.
2 Lif ve Polimer Mühendisliği Lif ve Polimer Mühendisliği Profesör 1 1 Lisans ve lisansüstü derecesini Tekstil Mühendisliği Bölümünden, Doktora unvanını Tekstil Mühendisliği ve Doçentlik unvanını Tekstil Bilimleri ve Mühendisliği alanlarından almış olmak. Polietilen teraftalat lifleri konusunda çalışmaları olmak.
BİRİMİ: ORMAN FAKÜLTESİ
3 Orman Mühendisliği Orman Mühendisliği Doçent 2 1 Lisans ve lisansüstü derecelerini Orman Mühendisliği alanından almış olmak. Orman amenajmanı konusunda çalışmaları bulunmak. İngilizce ders verebilme yeterliliği olmak.

Not: Doçent kadrolarına atanacaklar daimi statüde çalıştırılacaklardır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

WebOnline - Reklam Ajansları
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER