Haber Personel  Akademik Personel KPSS YGS YÖKDİL YDS ALES

Düzce Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Düzce Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı
03 Kasım 2017 - 8:33 'de eklendi ve 439 kez görüntülendi.

Düzce Üniversitesinden:

ÖĞRETİM ÜYESİ ALINACAKTIR

Üniversitemiz birimlerine; 2547 sayılı Kanunun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Ek Koşulları’nın ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır. Müracaat edecek adayların devlet hizmetine girmede aranılan genel şartlara sahip olmaları gerekmektedir.

Gerekli bilgi ve belgeler için: www.personel.duzce.edu.tr adresinden temin edilebilir.

Başvuru Tarihleri: 03.11.2017 – 17.11.2017 tarihleri arası.

Birim Bölüm ABD Unvanı Derece Adet Nitelikler
Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Uluslararası İlişkiler Doçent 1 1 Türkiye’de Milliyetçilik ve İslamcılık konusunda çalışmış olmak.
Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Eğitim Yönetimi Yardımcı Doçent 3 1 Eğitim yönetimi, denetimi, planlaması ve ekonomisi alanında doktora yapmış, kuşaklararası öğrenme ve öğretim liderliği konularında çalışmış olmak.
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Yardımcı Doçent 1 1 Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık alanında doktora yapmış, Pozitif Psikoloji konusunda çalışmış olmak.
Yardımcı Doçent 5 1 Manevi Değerlere Dayalı Kişilik Testleri konusunda çalışmış olmak.
Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Matematik Eğitimi Yardımcı Doçent 5 1 Matematik Eğitimi alanında doktora yapmış, üstün yeteneklilerde matematik eğitimi konusunda çalışmış olmak.
Özel Eğitim Zihin Engelliler Eğitimi Yardımcı Doçent 3 1 Özel eğitim alanında doktora yapmış, Zihinsel engelliler ve İşitme Engelliler üzerine çalışmış olmak.
Sosyal Bilimler ve Türkçe Eğitimi Türkçe Eğitimi Profesör 1 1 Eğitim kalitesi konusunda çalışmış olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Analiz ve Fonksiyonlar Teorisi Yardımcı Doçent 3 1 İntegral Eşitsizlikleri konusunda çalışmış olmak.
Cebir ve Sayılar Teorisi Profesör 1 1 Leavit yol cebir konusunda çalışmış olmak.
Uygulamalı Matematik Yardımcı Doçent 3 1 Kararlılık ve hata analizi konusunda çalışmış olmak.
Tarih Türkiye Cumhuriyeti Tarihi Profesör 1 1 Milli Mücadele Dönemi konusunda çalışmış olmak.
İşletme Fakültesi Uluslararası Ticaret Uluslararası Ticaret Yardımcı Doçent 4 1 Merkez bankalarının finansal krizler karşısındaki tutumu konusunda çalışmış olmak.
Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik Sosyal Güvenlik Doçent 1 1 Yönetim ve strateji, insan kaynakları yönetimi ve girişimcilik konularında çalışmış olmak.
Yönetim Bilişim Sistemleri Bilişim Yönetimi Yardımcı Doçent 5 1 İşletme alanında doktora yapmış, inovasyon ve girişimcilik konularında çalışmış olmak.
Kaynaşlı Meslek Yüksekokulu Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojileri Lastik ve Plastik Teknolojisi Doçent 2 1 Triol Sentezinde, Hidroperoksit ve Zeoilt kimyasında çalışmış olmak.
Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bilgisayar Mühendisliği Yardımcı Doçent 3 1 Multimedya Kablosuz Algılayıcı Ağlar konusunda çalışmış olmak.
Yardımcı Doçent 5 1 Görüntü işlemede adli analiz konusunda çalışmış olmak.
Yardımcı Doçent 5 1 Doğal dil işleme konusunda çalışmış olmak.
Biyomedikal Mühendisliği Biyoenformatik Yardımcı Doçent 4 1 Optik beyin görüntüleme, EEG ve makine öğrenmesi konularında çalışmış olmak.
Çevre Mühendisliği Çevre Mühendisliği Doçent 1 1 Hava kirliliği modellemesi ve sağlık riski değerlendirmesi konularında çalışmış olmak.
Endüstri Mühendisliği Endüstri Mühendisliği Yardımcı Doçent 4 1 Teknoloji ve inovasyon yönetimi, değişim yönetimi ve liderlik konularında çalışmış olmak.
Orman Fakültesi Orman Endüstri Mühendisliği Odun Mekaniği ve Teknolojisi Profesör 1 1 Kereste üretiminde optimizasyon konusunda çalışmış olmak.
Orman Mühendisliği Orman Botaniği Profesör 1 1 Orman Botaniği, Flora ve Vejetasyon konularında çalışmış olmak.
Yardımcı Doçent 5 1 Batı Karedeniz Bölgesi’nde Flora ve Vejetasyon konularında çalışmış olmak.
Peyzaj Mimarlığı Peyzaj Planlama Profesör 1 1 Peyzaj planlama, Peyzaj karakter değerlendirmesi konularında çalışmış olmak.
Ormancılık Meslek Yüksekokulu Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojileri Kağıt Teknolojisi Yardımcı Doçent 3 1 Tarımsal atıklardan kağıt üretimi konusunda çalışmış olmak.
Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik İç Hastalıkları Hemşireliği Yardımcı Doçent 5 1 Kanserli Hastalarda ağrı ve anksiyete yönetiminde aroma terapinin etkileri konusunda çalışmış olmak.
Yardımcı Doçent 5 1 Demanslı hastalarda aroma terapi ile ajitasyon yönetimi konusunda çalışmış olmak.
Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Görsel İletişim Tasarımı Yardımcı Doçent 4 1 İletişim bilimleri ve medya psikolojisi alanında çalışmış olmak.
Heykel Heykel Doçent 2 1 Kamusal alan heykeli üzerine kuramsal ve uygulamalı çalışmalar yapmış olmak.
İç Mimarlık İç Mimarlık Yardımcı Doçent 4 1 İç mimarlık alanında doktora yapmış ve restorasyon alanında uygulama çalışmaları yapmış olmak.
Radyo Televizyon ve Sinema Radyo ve Televizyon Profesör 1 1 Senaryo, kısa film, televizyon ve film kuramları konularında çalışmış olmak.
Sinema Profesör 1 1 Sinema ve televizyon alanlarında ulusal ve uluslararası profesyonel film çalışmaları yapmış olmak.
Temel Sanat Bilimleri Temel Sanat Bilimleri Yardımcı Doçent 4 1 Felsefe alanında estetik konusunda çalışmış olmak.
Tiyatro Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Yardımcı Doçent 4 1 Tiyatro kuramları, eleştiri ve dramaturji konusunda çalışmış olmak.
Teknoloji Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bilgisayar Bilimleri Yardımcı Doçent 5 1 Bilişsel radyo ağları konusunda çalışmış olmak.
Bilgisayar Yazılımı Yardımcı Doçent 5 1 Olasılıksal tema modelleri konusunda çalışmış olmak.
İnşaat Mühendisliği Yapı Doçent 1 1 Yapıların çevrimsel yükler altında davranışları ve polimer kumaşlar ile güçlendirilmesi konusunda çalışmış olmak.
Yapı Malzemesi Profesör 1 1 Çimento yüzey özellikleri ve hidrotasyonu konusunda çalışmış olmak.
Doçent 1 1 Polimer betonlarda nano malzemeler kullanımı konusunda çalışmış olmak.
Tıp Fakültesi Temel Tıp Bilimleri Fizyoloji Yardımcı Doçent 4 1 Tıbbi Fizyoloji alanında doktora yapmış, Deneysel Penisilin Epilepsi ve Maternal Saldırganlık konularında çalışmış olmak.
Cerrahi Tıp Bilimleri Plastik Rekonstrüktifve Estetik Cerrahi Yardımcı Doçent 3 1 Serbest Doku Nakillerinde Damar Anastomozu konusunda çalışmış olmak.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

WebOnline - Reklam Ajansları
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER