Haber Personel  Akademik Personel KPSS YGS YÖKDİL YDS ALES

Gelişen Teknolojiler ve Akademik Öğrenme

Gelişen Teknolojiler ve Akademik Öğrenme
15 Aralık 2017 - 9:52 'de eklendi ve 386 kez görüntülendi.

Dijital Öğrenme Dünyası

Gelişen Dünya Şimdi,  Açık ve Uzaktan Eğitim ile mesafelerin önemsizleştiği e-öğrenim sağlama kapasitelerinin artırılması ile olur hale gelmiştir.

Yeteneklerininizi yükseltmek için yola çıktığınızda, yaptığınız işi potansiyel bir işverene gösterebilmek harika olmaz mı?.

Sadece fonksiyonel bir ders yaratmaktan ziyade, amaç, öğrenme deneyimi daha çekici hale getirmek.

Akademik Teknoloji Hizmetleri, yenilikçi çözümleri tanıtmak ve etkili öğrenme deneyimleri geliştirmek için fakülte ve personel ile ortak çalışır.

Akademik Teknoloji Hizmetleri, etkili öğretim kursları vermek ve öğrenme hedeflerini eğitsel teknoloji kullanarak karşılamak için gerekli kaynaklara, yardımlara ve bilgiye sahip olduklarından emin olmak için fakülte ve personelin eğitim ve danışmanlık ihtiyaçlarını ele alır.

Eğitim çözümlerinin eskisinden daha karmaşık olduğu, daha sık güncellenmesi ve gelişmesi için bir takım becerilere ihtiyaç haline gelmiştir.

İhtiyacınız olan becerileri taahhüt ederek, onlara ihtiyaç duyduğunuzda siz ve kuruluşunuz esnek kalır. Ayrıca, ağ üyelerimiz, bulundukları yerden güçleri için çalışabilecekleri gibi yine de uzmanlık alanlarına uygun projelere katkıda bulunabilirler.

Akademisyenler için sosyal medya

Akademisyenler için sosyal medyanın  daha verimli olduğu gözlemlenmiştir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

WebOnline - Reklam Ajansları
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER