Haber Personel  Akademik Personel KPSS YGS YÖKDİL YDS ALES

İstanbul Gedik Üniversitesi Araştırma Görevlisi Alımı

İstanbul Gedik Üniversitesi Araştırma Görevlisi Alımı
20 Ekim 2017 - 14:21 'de eklendi ve 491 kez görüntülendi.

İlan No : 1019999
İlanın Çıkılacağı yer İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ—>SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ—>İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ BÖLÜMÜ—>İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ PR. (TAM BURSLU)
Kadro Ünvan ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ
Ales Puanı  70
Kadro Sayısı 1
Yds/Dengi 50
Kadro Derecesi 0
Duyuru Başlama Tarihi 20.10.2017
Son Başvuru Tarihi 03.11.2017
Sonuç Açıklama Tarihi 09.11.2017
Ön Değerlendirme Tarihi 06.11.2017
Sınav Giriş Tarihi 08.11.2017
Başvuru Tipi Şahsen, Posta, İnternet
Basvuru Yeri İstanbul Gedik Üniversitesi-Personel Daire Başkanlığı-Cumhuriyet Mah. İlkbahar Sok. No: 1 34876 Yakacık Kartal/İSTANBUL
Sonuçların Açıklanacağı İnternet Adresi www.gedik.edu.tr

ÖZEL ŞARTLAR
İş Sağlığı ve Güvenliği alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.

GENEL ŞARTLAR
1-657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak
2-Ögretim üyesi dışındaki ögretim elemanı kadrolarına yapılacak atamalarda ALES’ten en az 70.0 puan almış olmak
3-Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen merkezi yabancı dil sınavından (Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM) yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS)) en az 50.0 puan veya eşdeğerliği ÖSYM tarafından kabul edilen bir sınavdan bu puan muadili bir puan almış olmak,
4-Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin onaylanmış olması gerekir
5-Ön değerlendirme ve değerlendirme aşamalarında lisans mezuniyeti notunun hesaplanmasında kullanılacak, not sistemlerinin 100’lük not sistemine eşdeğerliği Yükseköğretim Kurulu kararıyla belirlenir.
6-Lisans mezuniyeti sonrası tecrübe şartı istenen ilanlarda, 14/3/2016 tarihinden önce tezsiz yüksek lisans programlarına kayıtlı olup bu tarihte veya bu tarihten önce ya da sonra söz konusu programlardan mezun olanlar lisans sonrası iki yıl tecrübeli olarak kabul edilmektedir.

ÜNVAN ŞARTLAR
Araştırma görevlisi kadrosuna başvurabilmek için en az lisans mezunu olmak ve ilana ilk başvuru tarihi itibarıyla otuz beş yaşını doldurmamış olmak gerekir.
Atama yapılacak programın Lisans/Önlisans eğitimine hangi alanda öğrenci alınıyorsa o alanda ALES’ten en az 70 puan almış olmak

İSTENEN BELGELER
Başvuru Formu (www.gedik.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.)
Özgeçmiş
Öğrenim Belgeleri (Lisans, Yüksek Lisans varsa Doktora Diploma ve Not Belgeleri Fotokopileri)
ALES Belgesinin Fotokopisi
Yabancı Dil Belgelerinin Fotokopileri
Erkek adaylar için askerlikle ilgili terhis veya tecil olduğunu belirten belge (Bakaya durumda olmamak)
Eksik belgelerle süresi içinde yapılmayan başvurular kabul edilmeyecektir. Ön değerlendirme sonuçları ve kesin sonuçlar Üniversitemizin web adresinde yayınlanacak olup tebligat niteliğinde olacaktır. Ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

MUAFİYET
1) Doktora veya sanatta yeterlik eğitimini tamamlamış olanların, tıpta veya diş hekimliğinde uzmanlık eğitimini tamamlayanların, meslek yüksekokullarının Yükseköğretim Kurulu tarafından belirlenen uzmanlık alanlarına atanacak öğretim görevlilerinin ve yükseköğretim kurumlarında öğretim üyesi dışındaki öğretim elemanı kadrolarında çalışmış veya çalışmakta olanların bu Yönetmelik kapsamındaki öğretim elemanı kadrolarına başvurularında merkezi sınav şartı aranmaz.
2) Meslek yüksekokullarının, yabancı dil okutmanı, çevirici ve yabancı dille eğitim-öğretim yapılan programlarındaki öğretim görevlisi kadroları haricindeki öğretim elemanı kadrolarına başvurularda yabancı dil şartı aranmaz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

WebOnline - Reklam Ajansları
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER