Haber Personel  Akademik Personel KPSS YGS YÖKDİL YDS ALES

Kırklareli Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Kırklareli Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı
26 Ekim 2017 - 8:31 'de eklendi ve 427 kez görüntülendi.

Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz birimlerinde açık bulunan ve aşağıda bölümleri/anabilim dalları-programları ile unvan ve koşulları belirtilen kadrolara 2547 sayılı Kanunun ilgili maddeleri ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterlerine göre öğretim üyeleri alınacaktır.

Başvurular profesör ve doçent kadrosu için Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına; yardımcı doçent kadroları için ise ilgili Birimlere şahsen yapılacak olup, posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

İlan ile ilgili tüm bilgiler Üniversitemiz http://pdb.klu.edu.tr/ adresinde yer almaktadır.

Birim Bölüm Anabilim Dalı/ Program Prof. Doç. Yrd. Doç. Nitelikler
Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği İnşaat Mühendisliği 1 Yapı Mekaniği alanında çalışmış olmak.
İlahiyat Fakültesi Temel İslam Bilimleri İslam Hukuku 1
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Bankacılık ve Finans Bankacılık ve Finans 1 Bankacılık ve Finans alanında etkinlik ölçümü konusunda çalışmaları bulunmak.
Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Şehir Planlama 1 Şehir Planlama doktora mezunu olmak, havza planlama ve yönetimi alanında çalışmaları bulunmak.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Siyaset ve Sosyal Bilimler 1 Siyaset Bilimi doktora mezunu olmak, parti örgütleri alanında çalışmaları bulunmak.
Turizm Fakültesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Gastronomi ve Mutfak Sanatları 1 Turizm İşletmeciliği doktora mezunu olmak, Türk mutfağı ve manastır mutfağı alanında çalışmaları bulunmak.
Vize Meslek Yüksekokulu Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Bankacılık ve Sigortacılık 1 Muhasebe ve Finansman doktora mezunu olmak, finansal kiralama alanında çalışmaları bulunmak.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

WebOnline - Reklam Ajansları
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER