Haber Personel  Akademik Personel KPSS YGS YÖKDİL YDS ALES

Munzur Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Munzur Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı
19 Ekim 2017 - 9:36 'de eklendi ve 449 kez görüntülendi.

Munzur Üniversitesi Rektörlüğünden:

İlan Tarihi                  : 19.10.2017

Son Başvuru Tarihi    : 02.11.2017

Üniversitemizin ilgili birimlerinde istihdam edilmek üzere, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Müracaat edecek adayların devlet hizmetine girmede aranılan genel şartlara haiz olmaları gerekmektedir.

Yardımcı Doçent Kadroları İçin Gerekli Belgeler

1 – Başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçe, özgeçmiş, yayın listesi, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı örneği, askerlik durum belgesi (erkek adaylar için), resmi kurumlarca onaylanmış diplomalar (Lisans, Yüksek lisans, Doktora, yurtdışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması), çalışanların (daha önceden çalışıp ayrılmış olanlar dahil) onaylı hizmet belgesi dökümü, Bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 adet dosya ile ilgili birimlere müracaat etmeleri gerekmektedir.

Notlar

1 – Belirtilen şartları taşımayan ve süresi içerisinde başvurmayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

2 – Yardımcı Doçent adaylarının yabancı dil sınavlarının yapılacağı yer ve saat daha sonra www.munzur.edu.tr adresinden duyurulacaktır.

Başvuru Adresi ve iletişim

Munzur Üniversitesi

Aktuluk Mahallesi Üniversite Yerleşkesi Merkez/TUNCELİ

Tel: 0428 213 1794

 

Birimi/Bölümü Anabilim Dalı/Program Unvan Adet Drc. İlan Şartı
Edebiyat Fakültesi/Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Yeni Türk Dili Yardımcı Doçent 1 3 Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalında doktora yapmış olup Eski Anadolu Türkçesi ve ağız bilim konularını çalışmış olmak.
Edebiyat Fakültesi/Türk dili ve Edebiyatı Bölümü Yeni Türk Dili Yardımcı Doçent 1 3 Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalında doktora yapmış olup modern romanlarda anlatı bilimsel alanında çalışmış olmak.
Edebiyat Fakültesi/Tarih Bölümü Türkiye Cumhuriyeti Tarihi Yardımcı Doçent 1 3 Tarih Bölümü mezunu olup Türkiye Cumhuriyeti Tarihi Anabilim Dalında doktora yapmış olmak.
Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği Bölümü Endüstri İlişkileri Yardımcı Doçent 1 3 Endüstri Mühendisliği Anabilim Dalında doktora yapmış olup tedarik zincirinde müşteri davranışları konusunda çalışmış olmak.
Mühendislik Fakültesi/ Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Bilgisayar Mühendisliği Kuramsal Temelleri Yardımcı Doçent 1 3 Bilgisayar Mühendisliği lisans mezunu olup akıllı şebekeler konusunda doktora yapmış olmak.
Tunceli Meslek Yüksekokulu/ Mimarlık ve Şehir Planlama Bölümü Harita ve Kadastro Pr. Yardımcı Doçent 1 4 Jeolojik haritalama ve bölgesel jeoloji konularında doktora yapmış olmak.
Edebiyat Fakültesi/Tarih Bölümü Yakınçağ Tarihi Yardımcı Doçent 1 3 Tarih Bölümü lisans mezunu olup yakınçağ tarihi alanında doktora yapmış olmak.
Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği Bölümü Hidrolik Yardımcı Doçent 1 3 Hidrolik alanında doktora yapmış olup savaklar konusunda çalışmış olmak.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

WebOnline - Reklam Ajansları
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER