Haber Personel  Akademik Personel KPSS YGS YÖKDİL YDS ALES

Munzur Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Munzur Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı
20 Ekim 2017 - 10:10 'de eklendi ve 452 kez görüntülendi.

Munzur Üniversitesi Rektörlüğünden:

DÜZELTME İLANI

İlan Tarihi                  : 19.10.2017

Son Başvuru Tarihi    : 02.11.2017

Üniversitemizin ilgili birimlerinde istihdam edilmek üzere, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Müracaat edecek adayların devlet hizmetine girmede aranılan genel şartlara haiz olmaları gerekmektedir.

Yardımcı Doçent Kadroları İçin Gerekli Belgeler

1 – Başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçe, özgeçmiş, yayın listesi, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı örneği, askerlik durum belgesi (erkek adaylar için), resmi kurumlarca onaylanmış diplomalar (Lisans, Yüksek lisans, Doktora, yurtdışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması), çalışanların (daha önceden çalışıp ayrılmış olanlar dahil) onaylı hizmet belgesi dökümü, Bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 adet dosya ile ilgili birimlere müracaat etmeleri gerekmektedir.

Notlar

1 – Belirtilen şartları taşımayan ve süresi içerisinde başvurmayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

2 – Yardımcı Doçent adaylarının yabancı dil sınavlarının yapılacağı yer ve saat daha sonra www.munzur.edu.tr adresinden duyurulacaktır.

Başvuru Adresi ve iletişim

Munzur Üniversitesi

Aktuluk Mahallesi Üniversite Yerleşkesi Merkez/TUNCELİ

Tel: 0 428 213 17 94

 

Birimi/Bölümü Anabilim Dalı/Program Unvan Adet Drc. İlan Şartı
Edebiyat Fakültesi/ Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Yeni Türk Edebiyatı Yardımcı Doçent 1 3 Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalında doktora yapmış olup modern romanlarda anlatı bilimsel alanında çalışmış olmak.

 

Not: 19.10.2017 tarihli ve 30215 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Üniversitemiz akademik personel alım ilanının ikinci satırının ikinci sütununda Anabilim Dalı adı Yeni Türk Edebiyatı olarak yazılması gerekirken sehven Yeni Türk Dili olarak yazılmıştır.

İlgililere duyurulur.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

WebOnline - Reklam Ajansları
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER