Haber Personel  Akademik Personel KPSS YGS YÖKDİL YDS ALES

Neden Akademik Çalışma?

Neden Akademik Çalışma?
22 Aralık 2017 - 15:12 'de eklendi ve 388 kez görüntülendi.

Her şey bir personel gereksiniminin belirlenmesiyle başlar ve bundan sonra bir işe alım süreci başlar. Personel istihdamı ve eleman seçimi ile ilgili yardım istersiniz veya bizim tarafımızdan işe alınmaya karar verdiyseniz, işe alma süreci doğru aday  iş için ilanları takip eder.

Ani ve kısa vadeli ihtiyaç, bugün bazı becerilere duyulan ihtiyaç veya uzun vadede stratejik becerilerinizi güvence altına almak için bir ihtiyaç olabilir. Veya tamamen farklı bir şey. Sektördeki deneyimlerimiz, uzmanlıklarımıza ve boyutlarımız sayesinde ihtiyaçlarınız ne olursa olsun size yardımcı olabiliriz.

Akademik Çalışma

Bu işler genellikle İngilizce’nin şart olduğu uluslararası bir niteliktedir, yurt dışında veya benzer işlerde çalışırsınız.

Kariyerlerinin başında akademisyenler meraklıdır ve atalarını öğrenmek ve göstermek için güçlü bir arzusu vardır. Ya yeni kazanılan dereceler ve güncellenmiş bilgi ile kariyerlerinin başında kalıyorlar ya da zaten birkaç yıldır çalışıyorlar ve kendi alanlarında iyi deneyime sahipler. Bununla birlikte, elbette kendilerini yönlendiriyorlar ve müşterilerimiz için çok ilginç bir aday grubu geliştirmeye odaklanıyorlar. Tam zamanlı ekip hakkında daha fazla bilgi mi istiyorsunuz?

Bir danışman kiralamak için doğru fırsat, örneğin, iş istasyonlarında, organizasyon değişikliklerinde, iş durdurmada veya geçici olarak devam etmede olabilir. Ardından doğru kişinin ihtiyaç duyduğunuzda doğru yerde olduğundan emin oluruz. İhtiyaçlarınız daha uzun zaman geldiğinde işe almanıza ve bu süreci tam istihdama kadar sürmemize de yardımcı oluruz. Halen okuyan veya kariyerinin başında olan akademisyenleri işe alıp kiralayacağız – genç profesyoneller .

AKADEMİK ÇALIŞMANIN AVANTAJLARI
Geniş ağımızın ve genç profesyoneller konusundaki uzmanlığımız. Biz hedef grup genç profesyoneller – öğrenciler ve akademisyenler kariyerlerinin başında uzman bulunmaktadır. Hedef grubumuz hakkındaki uzun tecrübemizle onları tanımaya başladık, ne sürdüklerini ve şirketiniz için ilginç olanlarla nasıl iletişime geçeceğinizi biliyoruz. Bu, bizim nişemiz ve bildiğimiz bir hedef kitle, pek çok şirkette büyük fark yaratıyor.
Genç profesyoneller hakkında .

Müşteri şirketiyle birlikte hizmet için en önemli becerileri seçtiğimiz ve işe alım süreci boyunca bu işlerin kırmızı bir iplik haline geldiği becerilere dayalı işe alım süreci. Ayrıca, işe alım danışmanlarımızın sertifikalı ve sürekli eğitim görmüş önde gelen test aktörlerinden test araçları sağlıyoruz.
İşe alım süreci hakkında .

Tüm süreçlerimizi kapsayan uluslararası bir kalite yönetim standardı olan ISO 9001’e göre sertifikalandırılmıştır . Net bir kalite damgasıdır.

Akademik Çalışma hem üniversitedeki hem de mezun olduğunuz zamanlarda size büyük fırsatlar sunuyor. Müşterilerimiz, bankalar ve Telekom şirketleri gibi piyasa lider ve uluslararası şirketler, hem de daha küçük ve uzmanlaşmış şirketler gibi farklı alanlarda faaliyet göstermektedir. Başlıca iş alanlarımız Finans ve Ekonomi, BT ve Teknoloji dahil hizmetlerdir ancak aynı zamanda diğer eğitim alanlarında görevler ve işe alımlar da yapmaktadır.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

WebOnline - Reklam Ajansları
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER