Haber Personel  Akademik Personel KPSS YGS YÖKDİL YDS ALES

Okan Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Okan Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı
24 Ekim 2017 - 9:22 'de eklendi ve 443 kez görüntülendi.

Okan Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimleri için 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümleri uyarınca öğretim üyeleri alınacaktır.

Profesör kadrosuna başvuracak adayların; başvuru dilekçesi, YÖK formatlı özgeçmişi, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi ve Doçentlik Belgesi ile birlikte Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ve varsa yabancı dil başarı belgesi ile Çalışma/ Emeklilik Belgesini içeren başvuru dosyalarına ek olarak, özgeçmiş ve eserlerini içeren 6 (altı) adet CD’yi Rektörlük İnsan Kaynakları Müdürlüğüne iletmeleri gerekmektedir.

Doçent kadrosuna başvuracak adayların; başvuru dilekçesi, YÖK formatlı özgeçmişi, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Belgesi, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi ve Doçentlik Belgesi ile birlikte Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ve yabancı dil başarı belgesi ile Çalışma/Emeklilik Belgesini içeren başvuru dosyalarına ek olarak, özgeçmiş ve eserlerini içeren 4 (dört) adet CD’yi Rektörlük İnsan Kaynakları Müdürlüğüne iletmeleri gerekmektedir.

Adayların ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 15 (on beş) gün içerisinde, şahsen veya posta yoluyla başvurmaları gerekmektedir. Süresi içinde yapılmayan başvurular geçerli kabul edilmeyecektir. Adres: Okan Üniversitesi Tuzla Kampüsü, 34959 Akfırat – Tuzla / İSTANBUL

İlan Başlama-Bitiş Tarihi: 24 Ekim – 7 Kasım 2017

Birim Bölüm/Prog./

Anabilim Dalı

Unvan Kadro Özel Şartlar
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Turizm ve Otel İşletmeciliği Doç. Dr. 1 Turizm, İşletme, İktisat ve Sosyal Bilimlerin ilgili alanlarında Lisans/ Lisansüstü eğitim almış olmak; yabancı dilde eğitim veren bir üniversiteden mezun turizm alanında İngilizce makale/bildiri yazmış olmak, turizm sektöründe iş tecrübesine sahip olmak.
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Turizm ve Otel İşletmeciliği (İngilizce) Doç. Dr. 1 Turizm, İşletme, İktisat ve Sosyal Bilimlerin ilgili alanlarında Lisans/ Lisansüstü eğitim almış olmak; yabancı dilde eğitim veren bir üniversiteden mezun veya ÜDS/ KPDS/YDS sınavından 80 ve üzeri puan almış olmak ve tercihen ikinci bir yabancı dile hakim olmak, turizm alanında İngilizce makale/ bildiri yazmış olmak, turizm sektöründe iş tecrübesine sahip olmak.
Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Prof. Dr. 1* Endokrinoloji Alanında Doçent veya Profesör olmak
Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Prof. Dr. 1** İç Hastalıkları Alanında Doçent veya Profesör olmak
Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Prof. Dr. 1** Perinatoloji Alanında Doçent veya Profesör olmak
Tıp Fakültesi Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları Prof. Dr. 1* Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları Alanında Doçent veya Profesör olmak
Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi Doç. Dr. 1 Alanında Doçent olmak
Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti Prof. Dr. 1 Alanında Doçent veya Profesör olmak.
Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Doç. Dr. 1 Alanında Doçent olmak
Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti Doç. Dr. 1 Alanında Doçent olmak

** Türkçe Tıp

* İngilizce Tıp

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

WebOnline - Reklam Ajansları
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER