Haber Personel  Akademik Personel KPSS YGS YÖKDİL YDS ALES

Yeditepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Yeditepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı
28 Eylül 2017 - 9:48 'de eklendi ve 465 kez görüntülendi.

Yeditepe Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerinde açık bulunan Doçent kadrolarına 2547 sayılı Yasanın 25. maddesine göre tam zamanlı statüde öğretim üyeleri alınacaktır.

 

FAKÜLTE ANABİLİM DALI KADRO UNVANI ADET
Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları A.B.D. Doçent 1
Tıp Fakültesi Nükleer Tıp Doçent 1

 

BAŞVURU İŞLEMLERİ:

Doçent Kadrosu için; Başvuracak adayların, 2547 sayılı Kanunun 25. maddesinde belirtilen şartlar ile başvurduğu bölüm/anabilim dalını belirttikleri müracaat dilekçelerine; Özgeçmişlerini, 1 adet fotoğrafını, nüfus cüzdanın noter onaylı suretini, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora ve Doçentlik Belgelerinin noter onaylı suretlerini, merkezi yabancı dil sınav sonuç belgelerini bilimsel yayınlarını, kongre-konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, yönettiği doktora çalışmalarını ve eğitim-öğretim faaliyetlerini kapsayan ve belgeleyen 4 (Dört) takım dosyayı da ekleyerek Rektörlüğümüze teslim etmeleri gerekmektedir. (Yurtdışından alınan tüm diplomaların ilgili makamlarca denkliğinin alınmış olması gerekmektedir.)

Son başvuru tarihi ilanın yayın tarihinden itibaren 15 günlük sürenin bitimidir. Müracaatlar şahsen yapılacaktır. Süresi içinde yapılmayan ve eksik evrakla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. İlanla ilgili tüm bilgiler Üniversitemizin www.yeditepe.edu.tr adresinde yer almaktadır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

WebOnline - Reklam Ajansları
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER